Студент університету Данило Ваганов загинув, захищаючи рідну землю

Ще одна болюча втрата в нашій університетській родині. Під час виконання службового обов’язку, захищаючи Україну від російського агресора, загинув студент факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Данило Ваганов (08.12.2002 р.н). Йому назавжди залишиться 20… Світла пам’ять Герою!
Щирі співчуття рідним і близьким Захисника.

Випускник університету Ігор Дейнега загинув, захищаючи Україну

Під час виконання службового обовʼязку, захищаючи Україну від російського агресора під смт. Курдюмівка, загинув випускник факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Ігор Дейнега, позивний «Арієць» (28.07.2000 р.н). Для Ігора справедливість і честь завжди були на першому місці.

Пам’яті захисника України, випускника ХНУВС лейтенанта поліції Ярослава Михайлова

З кожним днем Україна стає на крок ближче до Перемоги, яка здобувається у жорстокій та кровопролитній боротьбі. На жаль, найкращі сини та доньки українського народу, а серед них і випускники університету, продовжують класти на вівтар свободи та незалежності нашої держави найцінніше – своє життя…

Світла пам'ять випускнику ХНУВС лейтенанту поліції Ярославу Михайлову

Під час виконання службового обов'язку, захищаючи Україну від російського агресора під м. Бахмут, загинув випускник факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ярослав Михайлов (1997 року народження). Він проходив службу у складі Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють».

Зустріч із захисником України

Курсанти факультету № 3 взяли участь у заході з циклу «Місце зустрічі – бібліотека» у Вінницькій обласній науковій універсальній бібліотеці ім. В. Отамановського, де відбулася зустріч з ветераном російсько-української війни Андрієм Бондаренком.

Презентація книги Оксани Ковальової «Мамо, я хочу жити…» про воєнні злочини РФ на Сумщині

Для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Право», відбулася презентація книги Оксани Ковальової «Мамо, я хочу жити…». Під час заходу кураторка студентських груп професорка кафедри гуманітарних дисциплін Надія Демиденко зазначила, що авторка книги – героїчна журналістка, яка з перших днів повномасштабного вторгнення російської армії на територію Сумщини працювала на «нулі», щоб документувати воєнні злочини РФ проти України.

Курсанти взяли участь у волонтерському флешмобі

Здобувачі вищої освіти факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у флешмобі на знак вшанування полеглих Героїв-кам'янчан. Акцію «Ніхто не забутий» організовано волонтерською командою громадської організації Кам'янець-Подільський «Ратуша».

«Ми маємо воювати до того часу, допоки останній окупант не покине нашу землю», – Ігор Клименко
Зустріч курсантів з випускником університету

Для курсантів перших курсів факультетів № 2 і № 3 проведено зустріч з випускником Харківського національного університету внутрішніх справ 2018 року, який сьогодні захищає нашу державу. Капітан поліції Петро Черніков з 2014 року навчався на факультеті №2 університету, активно займався спортом, був командиром групи.

Бійці підрозділу КОРД провели зустріч із курсантами університету

Для курсантів факультетів № 2 та № 3 за запрошенням керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася зустріч із представниками Корпусу оперативно-раптової дії однієї з областей України. На початку заходу усі присутні вшанували пам’ять полеглих на війні бійців КОРДу та інших захисників України.