У ХНУВС пройшла міжнародна конференція до дня Університету (ВІДЕО)

Захід був присвячений 29-й річниці створення університету та 106-й річниці від початку підготовки правоохоронних кадрів на Харківщині. У роботі конференції взяли участь – Державний секретар МВС Інна Ящук, ректор університету Валерій Сокуренко.

У ХНУВС відбувся черговий випуск поліцейських офіцерів громад

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів курсів спеціалізації поліцейських офіцерів громад, які успішно пройшли навчання із загальноправових дисциплін, домедичної, тактико-спеціальної та вогневої підготовки тощо. Навчальний процес забезпечували кращі викладачі та тренери університету.

Курсанти ХНУВС поповнили банк крові

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ поповнили запаси Вінницької обласної станції переливання крові. Курсанти здали кров та її компоненти для порятунку військовослужбовців і цивільних громадян.

Практичне заняття з надання домедичної допомоги

Представники регіонального відділення Товариства Червоного Хреста України у Вінницькій області провели з постійним та перемінним складом Харківського національного університету внутрішніх справ додаткове заняття із домедичної підготовки.

Рівні права та можливості для всіх (відео)

Слухачка Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Іваськова успішно склала іспит у Територіальному сервісному центрі МВС України у м. Кам’янець-Подільський та отримала посвідчення водія.

Удосконалення навичок влучної стрільби (відео)

Кафедра тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 провела виїзне заняття з постійним та перемінним особовим складом університету тренувальні стрільби. Мета – формування та вдосконалення практичних навичок поліцейських швидкісної та влучної стрільби по нерухомим і рухомим цілям в обмежений час з різних положень та в русі.

Напередодні Дня захисників і захисниць України курсанти ХНУВС склали Присягу працівника поліції

Заходи з нагоди приведення до Присяги працівника поліції першокурсників відбулися на всіх локаціях університету. Майбутні фахівці підрозділів Національної поліції поклялися вірно служити Українському народу, захищати конституційні права та свободи громадян, територіальну цілісність держави.

Спортивні змагання до Дня захисників і захисниць України (ВІДЕО)

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися спортивні змагання, присвячені Дню захисників і захисниць України, в яких взяли участь збірні команди факультетів № 2 та № 3.

Студенти ХНУВС заселилися у гуртожиток (ВІДЕО)

Після капітального ремонту на Кам’янець-Подільській локації Харківського національного університету внутрішніх справ відкрився гуртожиток для студентів, які навчаються на факультеті № 6. Для студентів створено зручні й комфортні умови – на кожному поверсі є душові кабіни, кімнати з пральними машинами та прасками, кухонні приміщення обладнані необхідною побутовою технікою.

Запрошуємо на навчання до Автошколи ХНУВС! (відео)

Запрошуємо на навчання до Автошколи Харківського національного університету внутрішніх справ захисників і захисниць України, тих, хто, в результаті поранення отримав порушення опорно-рухового апарату, а також інших бажаючих отримати посвідчення водія категорії «В».