Студенти університету здали кров на потреби ЗСУ

Донорський рух у Харківському національному університеті внутрішніх справ триває. Здобувачі вищої освіти факультету № 6 вкотре поповнили запаси донорської крові та її компонентів, долучившись до акції «Здай кров – врятуй життя».

Харківському національному університеті внутрішніх справ передано два автомобілі

Почесний консул Латвії у Вінницькій області Ігор Скоромний та Посольство Латвійської Республіки в Україні у результаті плідної співпраці з Kapelāns Elmārs Pļaviņš, Лаурою Скоделе та її благодійним фондом «Uzņēmēji Mieram» передали авто для потреб університету.

Психологічна практика науковців на допомогу армії

Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Оксана Ляска впродовж жовтня-листопада надавала психологічну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України. Зустрічі з військовими проходили у форматі групових занять та індивідуальних консультацій.

Форум волонтерів об’єднав найактивніші організації та рухи

Представники відділу соціально-гуманітарної роботи та відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення ХНУВС взяли участь у другому Вінницькому обласному форумі волонтерів «Змінюючи життя Разом».

Маскувальні сітки для ЗСУ

Курсанти 1 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 кураторкою групи Наталією Олендрою продовжують волонтерську справу з плетіння маскувальних сіток. 

Слухачі Сумської філії підтримали благодійну акцію «Здай кров – врятуй життя»

Слухачі Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до загальнонаціональної благодійної акції «Здай кров – врятуй життя» на підтримку тих, хто постраждав у дорожньо-транспортних пригодах.

Вдосконалення набутих навичок у волонтерській діяльності

Провідна наукова співробітниця науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ капітан поліції Євгенія Гладкова пройшла у Центрі розвитку громадянського суспільства тренінг у межах курсу «Незламні та креативні».

Зробимо життя дітей щасливішими

Волонтери студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Івченко Аліна Шевченко, Анастасія Замяткіна, Олександр Овчарова та Дарія Більченко привітали колектив і вихованців Центру культури та дозвілля Сумської міської ради з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Курсанти передали маскувальну сітку військовим

Викладачка кафедри іноземних мов, кураторка навчальної групи 1 курсу факультету № 4 Наталія Олендра разом із курсантами приєдналися до плетіння маскувальних сіток для наших захисників у межах програми «Волонтерство – це розмір твоєї душі».

Волонтерська робота факультету № 2

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують активну волонтерську діяльність. Нещодавно вони надали допомогу Департаменту соціальної політики та відділу молодіжної політики Вінницької міської ради у розвантажуванні гуманітарної допомоги.