Завідувач відділення
Цапко Тамара Петрівна

Відділення з організації підготовки іноземних громадян є структурним підрозділом факультету № 6 «Права та масових комунікацій» Харківського національного університету внутрішніх справ. Відділення було створено у 2016 році.

Основні напрями роботи відділення:

• організація залучення на навчання молоді із зарубіжних країн;

• оформлення та надання «Запрошень» на навчання юридичним і фізичним особам;

• прийом іноземців та організація їх навчання за базовими спеціальностями;

• організація навчального процесу для іноземців, які готуються до вступу у вищі навчальні заклади України;

• проведення виховної роботи;

• оформлення документів, які підтверджують законність перебування іноземних студентів на території України;

• проведення заходів із побутової, навчальної та правової адаптації іноземних студентів.

Відділення очолює кандидат філологічних наук, доцент Цапко Тамара Петрівна. У відділенні працюють три фахівця: Алексєєва Ольга Євгеніївна, Сергієнко Оксана Олександрівна, Мамедов Васіф Ахмед огли.

В університеті навчаються студенти – громадяни Азербайджану, Грузії, Узбекистану, Німеччини, Еквадору - на денній та заочній формах навчання за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека та захист інформації», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Тел.: +38-097-214-43-88 – завідувачка відділення Цапко Т.П.

+38-096-341-95-93 – фахівец Мамедов В. А.

+38-066-113-87-86 – фахівец Алексєєва О.Є.

+38-095-542-18-91 – фахівец Сергієнко О.О.