Назва проєкту: «Посилення спроможності Національної поліції України у боротьбі з кіберзлочинністю та сексуальною експлуатацією дітей в мережі Інтернет».

Реєстраційна карта проєкту (програми): № 4905

Донор/виконавець проєкту: Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

Метою  проєкту є посилення спроможності Національної поліції України (НПУ) у боротьбі з кіберзлочинністю, сексуальною експлуатацією та сексуальним насильством над дітьми в мережі Інтернет. Проєкт спирається на попередні зусилля КП ОБСЄ з тренування поліції та розвитку освітнього потенціалу закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України. У співпраці з закладами вищої освіти МВС України буде розроблено методологічні рекомендації та серію навчальних курсів, у тому числі онлайн, які буде передано закладам вищої освіти МВС для подальшого впровадження в освітній процес.

Кошторисна вартість проєкту: 843 914, 00 євро.

Строк реалізації проєкту: 01 вересня 2020 року – 31 жовтня 2024 року.