У переддень Всесвітнього дня довкілля за сприяння профспілки Харківського національного університету внутрішніх справ першокурсники факультетів № 2 і № 3 разом із кураторками груп старшими викладачками Наталією Єльніковою, Інною Голопич, Оленою Макаровою відвідали «Фельдман-Екопарк».

Цей парк є справжнім куточком живої природи, що має неабияку популярність серед відвідувачів. Курсанти побачили хижаків і травоїдних, птахів і рептилій, дивувалися зоологічною колекцією парку, яка налічує понад 2000 тварин 200 видів, колекцією приматів, яка залишається однією з найбільших не тільки в Україні, але й у Східній Європі.

Найбільше курсантів здивував контактний зоопарк, де їм вдалося комунікувати з тваринами: гладити, годувати та гратися з ними.