Працівники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи провели для учнів Харківської гімназії № 178 «Освіта» ознайомчу екскурсію з університетом. Під час проведення профорієнтаційного заходу хлопці та дівчата ознайомилися з матеріально-технічною та спортивною базами ХНУВС. Вони також дізналися про умови вступу до вишу та навчання, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Учням запропонували за допомогою засобів криміналістичної техніки зробити власні відбитки пальців, що викликало у них неабияку зацікавленість. Молодь відвідала музей, де ознайомилася з історією створення й становлення університету та правоохоронних органів Харківщини.
Із гімназистами поспілкувався проректор університету Анатолій Клочко. Він розповів про можливості самореалізації курсантів і студенів вишу у науковій, творчій, спортивній діяльності та запросив вступати на навчання до Харківського поліцейського вишу після закінчення гімназії.