Доцент кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів підполковник поліції Іван Грабазій, провідний фахівець факультету № 2 Валерій Бондаренко, провідні фахівці відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Ігор Овчаренко і Юрій Поліванов організували для учнів 7-х класів Харківської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради Харківської області цікаву і корисну екскурсію.

Учні відвідали музей університету, криміналістичний полігон, мультимедійний тир, смугу перешкод, тактичне містечко, багатофункціональний спортивний комплекс «Динамо-Арена».

Із дівчатами та хлопцями провели зустріч проректор університету Анатолій Клочко та декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк. Вони ознайомили дітей із професією поліцейського, відповіли на численні запитання щодо умов вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ.

Анатолій Клочко побажав школярам успіхів у виборі подальшого життєвого шляху та запросив вступати до Харківського національного університету внутрішніх справ.