Науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Юрій Жорнокуй та Лариса Красицька взяли участь у роботі науково-практичної конференції, присвяченої 25-й річниці Конституції України «Взаємодія громадянського суспільства, особи і держави: вектори удосконалення», яку проводив Київський регіональний центр Національної академії правових наук України. Завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Юрій Жорнокуй виступив із доповіддю на тему «Конструкція юридичної особи публічного права за Цивільним кодексом України: бути чи не бути?», в якій було розкрито напрями удосконалення правового регулювання відносин за участі юридичних осіб публічного права.