З нагоди 25-ї річниці Конституції України працівники Харківського національного університету внутрішніх справ отримали нагороди. Під час урочистостей народні депутати України Олександр Бакумов і Вікторія Кінзбурська вручили Грамоту Верховної Ради України завідувачу кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 полковнику поліції Владиславу Шендрику за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, забезпеченні реалізації державної політики у сфері освіти і науки.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість ректор університету Валерій Сокуренко вручив відзнаки МВС України:

• нагрудний знак «За відзнаку в службі» – доценту кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 підполковнику поліції Василю Корнієнку;
  • Грамоту МВС України – помічнику ректора Віктору Слишу;
  • Подяку МВС України – студентці факультету № 6 Вікторії Білієнко.

Почесною грамотою Харківської обласної організації Союзу юристів України нагороджено фахівця відділу зв’язків з громадськістю Святослава Резнікова.