Курсанти та студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у святковому концерті «Місто, яке я люблю!», який відбувся на Театральній площі м. Суми. Захід проводився у рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!» і був присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Святкову концертну програму закладу вищої освіти на творчому звіті представляли: вокальні ансамблі «Дивоцвіт» і «Курсанти», солістка студії сучасної пісні Тетяна Бикова, художня гімнастка Карина Мальцева та хореографічні колективи народного і сучасного танцю. Патріотичну програму провели курсанти-першокурсники Микола Сіроштан і Дмитро Коваленко.

За яскравий і динамічний виступ колектив Сумської філії нагороджено дипломом фестивалю.

Сумська філія ХНУВС