Відбулася онлайн-зустріч представників Харківського національного університету внутрішніх справ і Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ щодо узгодження напрямів подальшої діяльності у реалізації програми всеукраїнської академічної мобільності «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна», яка є однією із компонентів програми ЄС «Дім Європи» та фінансується Британською Радою, переможцями якої стали ХНУВС і ДДУВС.

У робочій зустрічі взяли участь начальник навчально-методичного відділу ХНУВС підполковник поліції Ірина Рязанцева, начальник відділу міжнародного співробітництва ХНУВС Олена Устименко, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету №1 ХНУВС Владислав Невядовський, завідувач відділення моніторингу якості підготовки навчально-методичного відділу ХНУВС Тетяна Фоменко, завідувач відділення міжнародних зв’язків ДДУВС Тетяна Чумаченко та начальник навчально-методичного відділу ДДУВС Світлана Кириченко.

Під час зустрічі були обговорені питання спільної участі у програмі, основні завдання, порядок відбору курсантів, питання харчування та розміщення.

Програма студентської академічної мобільності (САМ Україна) є частиною програми «House of Europe» і фінансується Європейським Союзом із залученням Британської Ради.

Нагадуємо, що до 11 липня 2021 року триває конкурсний відбір курсантів для участі у зазначеній програмі: http://univd.edu.ua/uk/news/10200.