Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 майор поліції Олена Заворіна взяла участь у тренінгу з «Моніторингу та адвокації правосуддя, дружнього до дитини», який відбувся за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні на Дніпропетровщині. Учасниками заходу стали працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представники громадських правозахисних організацій, освітянської спільноти, судді, адвокати, представники з питань прав захисту дітей.

Під час тренінгу були опрацьовані міжнародні акти, якими визначені міжнародні стандарти правосуддя, дружнього до дитини, розкрито було міжнародні принципи правосуддя, дружнього до дитини, обговорено ситуацію реалізації вказаних принципів у правовій системі України. Упродовж трьох днів учасники отримали теоретичні знання та ознайомились з методологією моніторингу правосуддя, дружнього до дитини.