Учасниці Школи наукового лідерства курсантки 2 курсу факультету № 1 ХНУВС Крістіна Моргай та Юлія Пацьора взяли участь у вебінарі «Як реалізувати принципи доброго врядування в українських громадах та залучити громадян?».

Учасники вебінару розглянули різні проблеми української громади та способи їх вирішення, а саме: які перешкоди заважають реалізації доброго врядування; які тренди та рішення у сфері доброго врядування вже існують в Україні та світі; актуальні місцеві кейси інноваційних рішень і змін, які вже запускаються в Донецькій та Луганській областях.

Спікерами заходу виступили: координатор Компоненту «Е-демократія» швейцарсько-української програми EGAP (Фонд Східна Європа) Сергій Карелін і голова ГО «Центр громадянських ініціатив «ДОНБАС», депутатка Слов’янської міської ради, переможниця конкурсу Hack for Locals (Харків, 2019) Ольга Алтуніна.