Учасники Школи наукового лідерства факультету № 1 Олексій Рачинський, Владислава Балера, Поліна Суслова, Іван Котляров, Іван Шкурат, Микита Шкурат, Юлія Шелест, Владислава Мерзлякова, Софія Переверзева, Марина Гайденко, Олена Єлісєєва, Анна Терела, Микита Бєлєвцов та Максим Ніколенко разом із головою Школи Віталієм Найдою взяли участь у конкурсі зі створення інтерактивних маршрутів «Права людини та де їх шукати», який було проведено в межах проєкту «В пошуках прав людини» за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.

У рамках конкурсу учасники Школи створили мапу ключових правових пам'яток Харкова на освітній платформі Padlet, за допомогою якої можна ознайомитися з історією правозахисного та культурного руху, появою демократії та розвитком прав людини у Харкові. Кожна з геолокацій надає можливість побачити розташування кожної окремої пам'ятки на карті, дізнатися історію її створення та функціонування.