Учасник Школи наукового лідерства курсант 1 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Максим Кущ взяв участь у триденному інтенсиві з проєктного менеджменту, креативу та маркетингу «Ефективний маркетинг: від стратегії до реалізації проєкту». Під час заходу курсант дізнався про нові інструменти, які можна застосувати у реалізації соціальних проєктів, зокрема таких, як ретельне планування, організація завдань і проєктних складових, забезпечення необхідними ресурсами й контроль дієвості обраної стратегії.

Отримані знання з реалізації ініціатив та проєктного менеджменту будуть втілені курсантом у роботі Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету № 1, учасники якого беруть участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах соціальних ініціатив, активно займаються волонтерством, зокрема, пошуком безвісно зниклих осіб, працюють з КП «Центр поводження з тваринами».