23 серпня харків’яни відзначають День міста. Саме цього дня, 1943 року, Харків було визволено від  нацистських загарбників. Щороку мешканці міста вшановують пам'ять загиблих у роки Другої світової війни. В урочистих заходах з нагоди 78-ї річниці визволення Харкова на Меморіалі Слави представники Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором Валерієм Сокуренком, представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, різних установ та організацій, духовенством, мешканцями міста й області поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих. У заходах також взяв участь духовий оркестр університету. Відбулася театралізована вистава, присвячена тим рокам, і поминальна служба.