Шановні курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ! Незабаром для вас розпочнеться новий навчальний рік, наповнений лекціями, семінарськими та практичними заняттями. Проте, не слід забувати, що сьогодні серйозною загрозою для всіх нас стала вірусна інфекція COVID-19, поширенню якої сприяють великі скупчення людей, різні масові заходи. Щоб убезпечити себе, своїх друзів та близьких від небезпечного захворювання та його наслідків, лікарі рекомендують робити щеплення. Керівництво університету у своїй діяльності дотримується усіх карантинних вимог та рекомендацій МОЗ. Усім, хто прибуває на навчання або табірний збір рекомендовано за можливості мати довідку про тестування на COVID-19.