У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочалися спортивні змагання між першокурсниками, які зараз проходять табірний збір. У спортивному святі беруть участь збірні команди факультетів №№ 1-4 університету. Мета заходу – популяризація та пропаганда спорту серед курсантів, розвиток фізичних і виховання морально-вольових якостей майбутніх працівників Національної поліції України.

Захід відкрив проректор університету полковник поліції Сергій Бортник. Він привітав учасників змагань і побажав їм витримки, наполегливості та, звичайно, перемоги.

Сьогодні відбулися змагання, що складалися з кількох завдань, серед яких – підтягування на високій перекладині для юнаків, а для дівчат згинання та розгинання рук в упорі лежачи, ривок гирі та легкоатлетична естафета.