У м. Суми пройшли заходи з нагоди святкування 366-ї річниці міста. Урочистості розпочалися зі студентської ходи закладів вищої освіти. Колонну здобувачів вищої освіти сумських вишів очолили міський голова, представники міської влади, директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш. Разом із курсантами та студентами вони пройшли центральною вулицею міста  до Молодіжного центру «Романтика», де відбувся студентський фестиваль «Місто, що єднає молодь».

Фестиваль відкрили Молодіжним гімном м. Суми. З вітальними словами до студентської молоді звернувся Сумський міський голова Олександр Лисенко. Він побажав бути активними, здобувати знання, наполегливо працювати над собою та будувати плани на майбутнє. Щаслива  молодь – прогресивне місто.

З нагоди Дня міста відбулося нагородження сумчан за здобутки у професійній, громадській діяльності, навчанні. Серед нагороджених були й представники Сумської філії ХНУВС. Провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл, курсант 2 курсу Микола Сіроштан та студентка 3 курсу Ельвіра Спориш були відзначені грамотами Сумського  міського голови. Відзнаку народного депутата України отримала голова Студентсько-курсантського парламенту Сумської філії ХНУВС, студентка 4 курсу Марина Гайдар.

На студентському фестивалі, ведучим якого був курсант 2 курсу Сумської філії ХНУВС Микола Сіроштан, заклад вищої освіти представили: вокальний ансамбль «Дивоцвіт, солісти студії сучасної пісні Річард Петренко, Тетяна Бикова, патріотичну хореографічну постанову «Повертайся живим» виконали курсанти 2 курсу Анна Аушева та Роман Таганський, студенти 1 курсу презентували студентський флешмоб «Над Україною».

Сумська філія ХНУВС