Завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ольга Гетманець і доценти кафедри Ірина Василько, Дар'я Коробцова та Артем Подорожній успішно закінчили онлайн-курси «Я знаю гендер» та «Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Також Ольга Гетманець пройшла онлайн-курс «Менеджмент».

Серія онлайн-курсів містила багато корисного матеріалу щодо практичних знань пов'язаних із правовим забезпеченням гендерного рівноправ'я, включаючи міжнародні нормативно-правові акти, що регулюють відносини пов'язані з гендреним рівноправ'ям, а також із важливістю комунікації та толерантності для забезпечення співіснування у суспільстві. Ці знання є невід’ємною частиною викладання та вивчення навчальних дисциплін кафедри, і будуть застосовуватись у навчальному процесі. За результатом участі у дистанційних курсах працівники кафедри отримали відповідні сертифікати.