Викладачі циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Грибанова та Оксана Гусарова взяли участь у вебінарі «Програмування Scratch та Python: як це робити легко та цікаво».

Учасники вебінару розглянули питання впровадження Scratch на заняттях з інформатики, методики його поєднання з іншими навчальними дисциплінам; коли і як починати програмувати з Python: лайфхаки цікавих занять, організація проєктів з програмування тощо.

Scratch – візуальне середовище програмування, в якому алгоритм створюється блочно, наче конструктор. Це новий стиль засвоєння знань, які можуть спонукати здобувачів освіти читати літературу, обдумувати та реалізовувати свої ідеї в освітньому процесі.

Отриманні знання будуть опрацьовані на практичних заняттях із здобувачами освіти, які створюватимуть проєкти у Scratch, опановуватимуть уміння, що знадобляться їм для успішної самореалізації у майбутньому.

КЛК ХНУВС