Представники Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Тетяна Бойченко та Наталія Расторгуєва відвідали Харківські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 90 та № 95, де поспілкувалися з учнями 10-х та 11-х класів. У заходах також взяли участь заступник директора школи  № 90 Геннадій Лобусов,  помічник директора школи № 95 Ірина Сидоренко та  педагогом-організатор Наталія Мерзлякова.

Під час цих зустрічей старшокласники дізнатися про перспективи, форми навчання, переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Ознайомили старшокласників з умовами цьогорічної вступної компанії до вищу, окреслили перспективи подальшого працевлаштування випускників. Також представники університету розповили школярам про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, про роботу військової кафедри, про умови проживання у гуртожитку, про можливості ресурсів університетської бібліотеки, про роботу наукових гуртків та спортивних секцій. Також учням продемонстрували як працює експерт-криміналіст.