Старший викладач кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Сергій Матвеєв спільно з професором Сергієм Скоковим (Нідерланди. Sergei Skokov, PhD in Environmental Economics and Resource Management International Operations Manager & Senior Advisor Altegon International Inc.) та за участю доцентки Євгенії Ананьєвої провели бінарне заняття за темою «Циркулярна економіка як перспективний напрямок розвитку сучасного господарства».

Під час заняття зі студентами, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», професор Сергій Скоков розкрив сутність і значення циркулярної та зеленої економіки на глобальному, регіональному та локальному рівнях. Він розповів про сучасні проєкти екологізації в Європейському Союзі та роль в їх реалізації країн Східної Європи і зокрема України.