Завершилися тренінги для журналістів, що проходили на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, організовані спільно з Харківським прес-клубом. Звертаючись до учасників тренінгу, перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець зазначив, що якість роботи Національної поліції визначає рівень довіри громадян. Не менш важливою складовою роботи є взаємодія із засобами масової інформації. «Перебуваючи в університеті, – наголосив перший проректор, – ви побачили яка в нас сучасна матеріально-технічна база, які ми маємо можливості для якісної підготовки фахівців для Національної поліції України, а також відчули на собі деякі етапи навчання наших курсантів. Це і вогнева, і тактико-спеціальна, і медична підготовка й багато іншого». Керівниця Харківського прес-клубу Людмила Доля подякувала колективу університету за цікавий, насичений та інформативний тренінг, за чудових фахівців-тренерів, які проводили заняття й надали багато корисної інформації, та висловила сподівання на подальшу співпрацю.

За підсумками навчання учасники тренінгу отримали сертифікати та аптечки першої допомоги для своїх редакцій.