Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6, кандидат психологічних наук Катерина Маннапова взяла участь як лекторка у Педагогічній  майстерні за програмою «Підвищення якості консультативного напряму діяльності практичного психолога закладу загальної середньої освіти». Захід проводився Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя ХАНО.

Під час вебінару психологиня провела майстер-клас за темою «Особливості консультування методом психодрами», де розповіла практичним психологам закладів загальної середньої освіти про специфіку методу психодрами, зокрема дитячої та підліткової, про особливості постановки завдань та їх основні складові, про елементи та етапи психодраматичної роботи,  провела практичні вправи, а також ознайомила з особливостями навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. У Педагогічній  майстерні взяло участь 47 практичних психологів закладів загальної середньої освіти.