Доцент кафедри соціології та психології Юрій Александров, старша викладачка Олена Мохорєва та старший лаборант Дмитро Бондзик провели відкриту профорієнтаційну зустріч із учнями 10 – 11 класів та адміністрацією Харківської гімназії № 144.

Під час зустрічі фахівці кафедри соціології та психології розповіли про умови вступу та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Окрім того, розкрили поняття булінгу як негативного соціально-психологічного явища, роз’яснили та проаналізували способи профілактики та боротьби з булінгом як для учнів, так і для педагогів, обговорили питання щодо безпечної поведінки в інтернеті.

Представники університету також розглянули питання кіберзалежності та кібербулінгу як одних з найпоширеніших проблем серед молоді, надали методичні рекомендації щодо боротьби та профілактики.