Представниця факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Дар’я Балаш відвідала Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10, де поспілкувалася з керівництвом закладу та учнями 10–11-х класів. Представниця університету ознайомила старшокласників з формами навчання та перевагами отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Особливу увагу приділила перспективам навчання на факультеті № 3.

Також учням продемонстрували спеціальні засоби захисту, що використовують поліцейські, ознайомили з роботою експерта-криміналіста. Також учні прослухали лекцію щодо правил поведінки в екстремальних умовах та отримали поради як захистити себе у випадку нападу.

Старшокласники переглянули відеоролик про університет та отримали інформативні матеріали про виш та факультети з актуальною інформацією.