Під час третьої вітрильної регати з нагоди Дня міста Кременчука святковим польотом привітав присутніх на святі Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ. У небі на Дніпром пролетіли три гелікоптери коледжу, до кожного з яких було прикріплено прапори – України, міста та коледжу. На виставці техніки, що проходила на площі Незалежності, коледж представив свій гелікоптер АК 1-3, з яким охоче фотографувалися як діти, так і дорослі. Працівники та курсанти коледжу також знайомили присутніх із закладом освіти, напрямами та спеціальностями, за якими він готує фахівців, розповідали про вимоги щодо вступу на навчання та надали інформативні матеріали усім бажаючим.

КЛК ХНУВС