Професор кафедри цивільного права та процесу Лариса Красицька спільно із заступником директора Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України, кандидатом юридичних наук, доцентом Оленою Антонюк провели бінарне заняття для слухачів магістратури заочної форми навчання факультету № 6 з навчальної дисципліни «Сучасні проблеми цивільного права та процесу».

Олена Антонюк ознайомила студентів із повноваженнями Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України, що забезпечує виконання завдань, покладених на Міністерство юстиції України, щодо реалізації державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців. Розглядалися проблемні питання набуття та припинення права власності на нерухоме майно, способів захисту прав та інтересів учасників цивільних правовідносин.