Бінарне заняття на тему «Здійснення цивільних прав та виконання обов`язків. Захист цивільних прав та інтересів» для студентів факультету № 6 ХНУВС провели доцентка кафедри цивільного права та процесу факулету № 6 Наталія Ходєєва та адвокатка, членкиня комітету з міжнародного права та комітету з агроземельного та довкілевого права Національної асоціації адвокатів України Дар’я Панфілова.

Студентів ознайомили з судовою практикою, способами та видами захисту цивільних правовідносин із наведенням прикладів. Були також розглянуті проблемні питання щодо застосування певних способів захисту порушених прав та інтересів учасників цивільних правовідносин. Дар’я Панфілова акцентувала увагу на тому, що ефективний судовий захист неможливий без правильного вибору способу захисту порушеного права.