Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Світлана Виганяйло зустрілася з учнями 11 класу КУ Сумська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка та провела профорієнтаційну бесіду про спеціальності, умови навчання та перспективи працевлаштування за юридичним напрямом в Україні.

Майбутні абітурієнти отримали інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС, про особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта і поліцейського. З метою виявлення професійних здібностей до юридичних спеціальностей було проведено анкетування школярів. Учні також отримали інформаційні буклети про Сумську філію ХНУВС й були запрошені на День відкритих дверей.

Сумська філія ХНУВС