Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Катренко, Максим Ніколенко і Платон Мозговий взяли участь в організації змагань із безсніжних дисциплін їздового спорту «VIXIE-TROPHY 2021» від КП «Центр поводження з тваринами» та Національного клубу північних їздових порід в Україні.

У заході взяли участь 67 представників Київської, Дніпропетровської, Сумської та Харківської областей разом з їздовими собаками хаскі і безпородними вихованцями притулку.

Курсанти виступали у ролі волонтерів та слідкували за справедливістю проведення змагань, дотриманням правил поводження з тваринами, а також були помічниками в організаційних питаннях.

Керівництво центру висловило курсантам подяку за значний внесок у проведення всеукраїнського заходу.