Представники Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Зоя Білан і Наталія Расторгуєва у рамках профорієнтаційної роботи відвідали Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 60, де поспілкувалися з учнями 11 класу. У заході також взяла участь директорка школи Олена Пескова.

Старшокласники дізналися про переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Майбутнім абітурієнтам розповіли про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, роботу підготовчих курсів та військової кафедри, умови проживання у гуртожитку, окреслили перспективи подальшого працевлаштування випускників. На згадку про навчальний заклад, учні отримали університетську газету «Служимо закону» та інформаційні буклети, які допоможуть майбутнім вступникам визначитися зі спеціальністю та факультетами. Також було продемонстровано роботу експерта-криміналіста.