Викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Водолазська взяла участь в онлайн-курсі «Критичне мислення і інформаційна культура», створений КНП «Освітня агенція міста Києва», Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Програма курсу присвячена одній з найважливіших навичок 21 століття – мистецтву аналізувати.

Під час проходження курсу отримано нові знання про сприйняття інформації; про природу шейків – як їх розрізнити, розпізнати маніпуляції та підміну понять; експертність та поняття компетентності; інформування і пропаганду; роботу з відкритими даними; про формальну логіку як установку на істину; про критичне мислення; про види медіа та інформаційну культуру.

Після успішного завершення навчання було отримано сертифікат. Отримані знання будуть використані в освітньому процесі.