Професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Горобець разом із провідною фахівчинею Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Наталією Поставською та практичною психологинею ГО «Сумське громадське коло» Оксаною Корсун провели для студентів 2 курсу бінарне заняття з навчальної дисципліни «Цивільне право та процес» у форматі інтерактивної гри «Гендерне павутиння».

У межах теми «Особисті немайнові права фізичної особи» студенти на прикладах практичних кейсів гри «Гендерне павутиння» розібралися з гендерними питаннями в Україні і їх впливом на реалізацію прав на ім’я та індивідуальність.

Заняття дозволило студентам отримати нові знання та освоїти нову інтерактивну навчальну гру.

Сумська філія ХНУВС