Професор кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 ХНУВС Андрій Шульга та доцент цієї ж кафедри Ярослав Лантінов провели профорієнтаційний захід у Харківському коледжі комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Представники університету прочитали студентам лекцію про значення та престиж професії юриста, яку можна отримати в Харківському національному університеті внутрішніх справ. А також про порядок та умови вступу до поліцейського вишу, про форми навчання та спеціалізації, про роботу підготовчих курсів.

Вони розповіли, що в університеті створені всі умови для ефективного навчання – сучасна матеріально-технічна база, високий рівень кваліфікації науково-педагогічного персоналу, належні санітарно-побутові умови для проживання курсантів і студентів у гуртожитках. Постійно проводяться культурно-масові та спортивні заходи, участь у яких сприяє всебічному розвитку особистості.