У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 2006 року факультету управління та інформатики (нині – факультет підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми).

На початку зустрічі випускники переглянули фільм про університет. Далі – відбулася зустріч  з проректором навчального закладу Анатолієм Клочком, після якої колишні курсанти відвідали кафедру вогневої підготовки, навчальний райвідділ, криміналістичний полігон, аудиторію амфітеатр, центр моніторингу кіберпростору та оглянули експонати музею університету.  На згадку про зустріч відбулося фотографування біля скульптурної композиції «Випускник університету».

Під супровід оркестру Харківського національного університету внутрішніх справ колишні однокурсники пройшли стройовим кроком.