Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Світлана Чередник за участі фахівчині відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення, практичної психологині вищої категорії Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксани Тріско провели для курсантів першого курсу бінарне заняття з навчальної дисципліни «Зарубіжна література» за темою «Школа «чистого мистецтва» в поезії».

Оксана Тріско розповіла про вплив мистецтва на життя, душевне та фізичне здоров’я людини, наголосила на тому, що зустріч з прекрасним найбільше діє на психологічний стан особистості, а споглядання мистецьких творів допомагає зняти напругу, стрес, вивільнитися від тривоги, позбутися депресії. Вона зазначила, що справжнє мистецтво гармонізує наш внутрішній світ, допомагає відновити душевну рівновагу. Недаремно психотерапевти в усьому світі все більше застосовують у своїй практиці арттерапію та музикотерапію.

Наприкінці заняття Оксана Тріско відповіла на численні запитання здобувачів освіти.

КЛК ХНУВС