Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 1 Наталія Краснова та викладачка цієї ж кафедри Ганна Бабак за підтримки відділу міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ провели бінарне онлайн-заняття з іноземної мови професійного спрямування на платформі Zoom для курсантів факультету № 1. Тема заняття – «Домашнє насильство».

Професор Університету Вітовта Великого (Литва), доктор наук Гедимінас Бучунас розповів про види домашнього насильства та поділився досвідом роботи в поліції Литви. Було обговорено питання протидії та запобігання домашньому насильству, а також правила звертання до правоохоронних органів чи органів соціального захисту щодо вчинення дій, характерних для цього злочину.