Завідувач кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Манжай та доцент тієї ж кафедри Віталій Світличний провели бінарне заняття з дисципліни «Цифрова криміналістика» за участі інспектора відділу протидії кіберзлочинам у Полтавській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України лейтенанта поліції Дениса Бойка.

Денис Бойко розповів курсантам про особливості роботи в підрозділах кіберполіції за лінією кібербезпеки. Також було розглянуто особливості відновлення даних із носіїв інформації та наведено приклади документування конкретних правопорушень у кіберсфері. Курсанти дізналися як практично застосувати набуті під час навчання знання.