Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Олена Соловйова провела профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Під час зустрічі Олена Соловйова розповіла учням про можливості навчання в ХНУВС і отримання професій не тільки пов`язаних із службою в підрозділах Національної поліції, але й в інших галузях суспільного життя. Вона зазначила, що в університеті створені необхідні умови для навчання та побуту, всебічного розвитку особистості курсантів і студентів через участь у спортивних секціях та гуртках художньої самодіяльності.

Старшокласники дізналися, що у закладі вищої освіти діє підготовче відділення, яке забезпечує якісну підготовку абітурієнтів до вступу в університет. Олена Соловйова також відповіла на всі запитання, що виникали у учнів під час бесіди.