Курсантка 1 курсу факультету № 1 ХНУВС Наталія Задорожна, яка є учасницею Школи наукового лідерства, прослухала вебінар «Time to move. Міжнародні можливості для молоді».

Спікерами виступили представниці громадської організації AIESEC Юлія Домбровська, Олександра Колихан (Camp USA), Вікторія Марак ( Work and travel USA), Єлизавета Македон (Еразмус +), Давидова Катерина ( SD Platform).

Учасники вебінару розглянули теми міжнародних обмінів під час пандемії, спогади від поїздок на міжнародні програми та навички, які можливо отримати на міжнародних молодіжних обмінах. Не менш важливою темою стало волонтерство та його функціонування під час локдауну.

Отримана інформація знадобиться учасникам Школи наукового лідерства, які планують долучатися до програм міжнародної мобільності та міжнародних конкурсів, що доступні у режимі онлайн навіть у часи карантину.