Викладачка кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Надія Чепелєва пройшла онлайн-курс підвищення кваліфікації освітян «Мистецтво викладання», що відбувся в Освітньому Хабі міста Києва.

Під час навчання було підвищено рівень професійного розвитку за напрямками: професійна компетентність, ефективне планування освітнього процесу, впровадження новітніх технологій у навчанні для подальшого розвитку української освіти. Удосконалено і набуто загальні знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, критичне та системне мислення, здатність співпрацювати з іншими людьми, фахові професійно-педагогічні, комунікаційні компетентності.

Результатом підвищення кваліфікації є обізнаність про інструменти, які можна використовувати для формування позитивного іміджу закладу вищої освіти у процесі викладання та ефективного використання сучасних технологій в освітньому процесі.

Надія Чепелєва отримала сертифікат, що засвідчує успішне проходження програми курсу в кількості 30 годин.