Курсанти  2-го курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Платон Мозговий та Юлія Шелест, які є учасниками Школи наукового лідерства, спільно з громадською організацією «Союз пошукових загонів України» взяли участь у чергових археологічних розкопках на території Балаклійського району Харківської області. Продовжується робота щодо пошуку та ідентифікації останків загиблих воїнів у часи Другої світової війни. Згодом вони будуть перепоховані у братських могилах або передані рідним.

Під час пошуків було знайдено останки лише одного бійця, роботу з вилучення яких заплановано на наступний тиждень. Курсанти та волонтери мають надію, що у розкопі можуть бути знайдені й рештки інших бійців.