У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося засідання наукового гуртка «Когнітивні дослідження в сучасній філології».

Керівниця гуртка викладачка Наталія Коверсун ознайомила здобувачів освіти з науковими конкурсами, грантами, конференціями. Також Наталія Коверсун зосередила увагу на дотриманні вимог Положення про академічну доброчесність.

Гуртківці взяли активну участь в обговоренні доповіді курсанта Едуарда Олексієнка на тему «Нові виклики сьогодення: дистанційна освіта». Під час засідання члени наукового гуртка вирішили взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції «Толерантність в системі цінностей сучасної особистості», міжнародній науково-практичній конференції «Науковий простір: актуальні питання, досягнення, інновації» та у вебінарах, що проводяться на платформі «Всеосвіта».

КЛК ХНУВС