Студенти-психологи факультету № 6 ХНУВС разом із доценткою кафедри соціології та психології Катериною Маннаповою та старшою викладачкою тієї ж кафедри Оксаною Мітрошкіною відвідали центр-музей А. С. Макаренка та залу історії пенітенціарної служби.

Студенти побачили цікаві експонати та інсталяції, котрі показують історію життя видатного педагога та психолога Антона Макаренка, колонії та комуни. Особисті речі, фото атестату та характеристика Макаренка, розповіді про вихованців, оригінальний прапор колонії, посмертна маска й висновок про смерть дозволяють простежити всю історію життєвого шляху та ідеї теорії виховання.

Зала історії пенітенціарної служби продемонструвала розвиток пенітенціарної системи від боргових ям до сучасності.