Керівництвом факультету № 4 – деканом факультету підполковником поліції В’ячеславом Марковим, заступником декана з навчально-методичної роботи майором поліції Юрієм Онищенком та заступником декана майором поліції Геннадієм Звірянським – проведено загальні збори перемінного складу факультету.

До порядку денного було включено  нагальні питання щодо поточної успішності навчання курсантів та підготовки курсантів 4-го курсу, які навчаються за спеціальністю 125 «Кібербезпека», до складання ЄДКІ. Розглядалися також питання  дотримання особовим складом факультету вимог службової дисципліни та Правил етичної поведінки поліцейських.

Окрему увагу перемінного особового складу Юрій Онищенко звернув на активізацію наукової роботи та дотримання вимог академічної доброчесності.