У рамках організації проведення навчання з цифрової грамотності професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики доктор юридичних наук, професор Олена Синявська пройшла онлайн-курс «Стоп корупція для військовослужбовців» на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія». Гостьовий курс Міністерства цифрової трансформації України розроблений Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Міністерством оборони України за підтримки уряду Великої Британії.

До програми курсу було включено теми: «Причини виникнення корупції», «Наслідки корупції», «Корупція в оборонному секторі», «Інструменти та механізми подолання корупції», «Система антикорупційних органів», «Суб’єкти, на яких поширюються вимоги Закону України «Про запобігання корупції»», «Конфлікт інтересів: у чому він полягає і як на нього реагувати», «Окремі види обмежень, пов’язані з конфліктом інтересів», «Викривачі», «Фінансовий контроль майнового стану публічних службовців», «Відповідальність за корупційні правопорушення», «Норми поведінки і корупція».

Знання, отримані під час проходження онлайн курсу, будуть використані під час проведення навчальних занять із дисциплін «Організаційно-правові засади запобігання та протидії корупції», «Правові засади запобігання корупції».

За результатами проходження онлайн-курсу складено тести та отримано сертифікат.