У День української писемності та мови і з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, підвищення мовної освіти в Україні, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся I етап XXІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Захід проводився кафедрами українознавства факультету № 2 та соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6. Курсантам і студентам було запропоновано виконати різноманітні за складністю завдання та написати твір-мініатюру за запропонованими темами юридичного спрямування.

Переможців конкурсу буде визначено пізніше.